HAKKIMIZDA

Öncü & Keskin Hukuk Bürosu hukuk hizmetleri vermekte,
Türkiye genelinde bir çok bölgede davalara bakmaktadır. Avukatlık hizmetlerinin yanı sıra , firmalara Hukuk Danışmanlığı ve ara buluculuk hizmetleri de sunmaktadır.

Alanlarında uzman ekipleri ile birlikte başta Gayrimenkul, Boşanma ve Ceza Hukuku olmak üzere tüm hukuk alanlarındaki davalara profesyonel düzeyde bakmaktadır. Öncü & Keskin Bürosunun önceliği müvekkillerinin önceliklerine göre hizmet verebilmesidir.

Müvekkiller dava süreçleri hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirilir. Karşılaşabilecekleri durumlar konusunda net geri bildirimler yapılır.

Öncü & Keskin Bürosu için bilgilendirme, doğru iş takibi ve profesyonellik önem taşımaktadır. Teknolojik gelişmelerin de imkan verdiği doğrultuda iletişim , raporlama, süreç takipleri üst düzey şekilde yapılır.


PRENSİPLERİMİZ

Hukukun üstünlüğü, gizlilik, profesyonellik ve kalite prensipleri doğrultusunda hareket etmeyi ilke edinen Öncü & Keskin Hukuk Bürosu,müvekkillerinin ticari sırlarını sıkı bir şekilde gizli tutmakla yükümlüdür.

Misyonumuz müvekkillerimizin kendilerini titizlikle temsil ettiğimize, haklarını korumak ve savunmak için gereken her türlü hukuki mücadeleyi vereceğimize dair inanç ve güvenlerini kazanma esasına dayanmaktadır.

Bu çerçevede müvekkillerimiz, faaliyetleri ile doğrudan veya dolaylı şekilde ilgili tüm hukuki konularda tarafımızca bilgilendirilmekte, gerekli olduğu takdirde olası hukuki risklere karşı önceden uyarılmakta ve kendilerine gereken her aşamada “koruyucu hukuk” kurallarını referans almakla hukuki yardım sağlanmaktadır.

İyi Olmak Kolaydır, Zor Olan Adil Olmaktır.

Victor HUGO

Bırakın Adalet Yerini Bulsun İsterse Kıyamet Kopsun.

Freud

Adalet Topaldır Ağır Yürür Fakat Gideceği Yere Er Geç Ulaşır.

Mirabeau

Adalet İlkin Devletten Gelmelidir.

Aristo

Kanunlar Uyusalar Bile Ölmezler.

Shakspeare