Osman Kadri Keskin (14 Ağustos 1947, Kastamonu)
Hukukçu(Yargıtay Üyesi)

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1968 yılında mezun olmuştur. Karlıova Hakim Yardımcılığı, Taşköprü Hakimliği, Boyabat Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığı, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanlığı, Erzincan Sıkıyönetim Mahkemesi Hakimliği ve Ankara Devlet Güvenlik Mahkemesi asil üyeliği görevlerinde bulunmuştur. 23 Haziran 1987’de Yargıtay üyeliğine seçilen Keskin,Yargıtay 3. Ceza Dairesi üyesi görevini sürdürmekte iken,Keskin, 15 Kasım 1996-11 Nisan 1997 tarihleri arasında da Başbakanlık Müsteşarlığı görevini de yürütmüştür. Aralık 1996’da Bakanlar Kurulu kontenjanından YÖK üyeliğine seçilmiştir.

Mehdi Keskin (16 Şubat 1939 Kastamonu)
Hukukçu(Avukat)

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1965 yılında mezun olmuştur.Hukuk Fakültesini bitirdikten sonra Kastamonu Barosuna bağlı serbest avukat olarak 54 senedir avukatlık görevini ifa etmektedir.Özellikle Ceza hukuku alanında uzman olan Keskin, Abdullah Öcalan davasında şehit ailelerinin müdahil avukatlığı gibi Türkiye kamuoyuna mal olmuş birçok davada bulunmuştur. TBMM 15. dönem milletvekilli ve Kastamonu Baro Başkanlığı da yapmış olan Keskin’in şimdiye kadar yayınlanmış birçok hukuki makale, deneme ve kitapları bulunmaktadır.

Muhammet Bedri Keskin (16 Eylül 1949 Kastamonu)
Hukukçu (Avukat)

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1970 yılında mezun olmuş,Hukuk Fakültesini bitirdikten sonra Kastamonu Barosuna bağlı serbest avukat olarak özellikle Ceza ve Kamu hukuku alanında 43 sene Avukatlık faaliyetlerini aralıksız olarak sürdürmüştür.